Menü
TL | EUR
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Barkod: 6942288401336
Ürün Kodu: T31028

Apple iPhone 15 Kılıf Bethany Green Tasarımlı Youngkit Sweet Language Kapak

1.228,90 TL
YoungKit
Apple iPhone 15 Kılıf Bethany Green Tasarımlı Youngkit Sweet Language Kapak
1.228,90 TL
iPhone 15 Kılıf Bethany Green Tasarımlı Youngkit Sweet Language KapakBlushing.ginger x YOUNGKIT
Yorkshire, İngiltere'den genç bir harf sanatçısı Bethany Green.

YoungKit ile iş birliği içinde olan tasarımları özenle seçilmiş olup, canlı renkler, yükseltici imgeler ve düşünceli kompozisyonlar aracılığıyla neşe, kabullenme ve öz-güçlenme duygularını uyandırabilir. Beth ve Youngkit, bu iş birliği içindeki telefon kılıfları aracılığıyla hepimizin gerçek benliklerimizi değerlendirip benimsememizi umuyor. Kendi kendini keşfetme, kendini kabul etme ve kendini kutlama yolculuğuna çıkalım!


Koruma Seviyesini Artırın
Bu seri, yüksek esneklik ve etkili darbe emilimi özelliklerine sahip yeni tam dokunuşlu tüm yönlü koruma teknolojisini benimser, telefon düştüğü anda darbe gücünü emebilir, telefonunuzu korumada ölü açı bırakmaz.

Ayrıca, 500+ sürekli çok açılı düşme testi ile her köşenin eşit derecede düşmeye dayanıklı olduğunu garanti ediyoruz.


Üstün İşlem ve Malzemeler
IMD çift katmanlı HD baskı işlemi kullanıyoruz, bu sadece çizilmeye ve aşınmaya karşı dirençli olmakla kalmaz, aynı zamanda rengini de kalıcı kılar.

Dünyanın önde gelen plastik tedarikçisi Bayer'dan alınan sert polikarbonat malzeme ile üretilmiştir, çerçevenin oksidasyon süresini etkili bir şekilde geciktirebilir ve sararma direnci seviyesi 5 seviyesine kadar yükselebilir.
Kaynakların %100 geri dönüştürülebilir hale getirilmesi için çaba sarf ediyoruz, böylece gezegenimizi korumak için katkıda bulunmayı hedefliyoruz.


Paylaşım ve Eğlence
Youngkit'te, tereddüt etmeden kendini ifade edebileceğin genç bir insan olabilirsin. Bireyselliği ifade et, modayı ve geleceği özelleştir, kendinle, arkadaşlarınla, ailelerle ve hatta yabancılarla paylaşım ve sohbet et, işte YOUNGKIT'in sana verebileceği özgürlük bu.

Benzeri olmayan tüm tasarımlarımız eğlenceli ve kutlamalı olmak üzere tasarlanmıştır ve günlük yaşamda, seyahatte, partide hatta her selfie'de neşeli paylaşımları teşvik etmeyi amaçlamaktadır.
ConnectProf © tarafından yayınlanmıştır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.