Menü
TL | EUR
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Hakkımızda

Hakkımızda:

Marmara Mobile, 2021 yılında kurulan bir şirkettir ve mobil sektöründeki deneyimiyle öne çıkmaktadır. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sektörümüzde yeni bir çığır açmayı hedeflemekteyiz.

Misyonumuz:

Marmara Mobile olarak, müşteri memnuniyetini odak noktamız yaparak, B2B toptan satış sistemimizle iş ortaklarımıza sadece ürün değil, aynı zamanda çözüm sunmayı amaçlıyoruz. Yenilenen sistemimizle bayilerimize, stoğunda olmayan veya müşterilerinin ihtiyaç duyduğu ürünleri hızlı bir şekilde listeleme avantajı sağlıyoruz. Müşterilerimizin beklentilerine anında cevap verebilmelerini kolaylaştırmak için tasarlanan bu sistem, işlerinizi daha etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olacaktır.

Vizyonumuz:

Marmara Mobile olarak, 100.000'den fazla ürün çeşidini bünyemizde bulundurarak sizin ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyoruz. Geniş ürün yelpazemiz, satışlarınızı artırmanıza ve müşteri memnuniyetinizi maksimum seviyeye çıkartmanıza olanak tanıyacaktır. Tedarik sürelerini minimuma indirerek işlerinizi daha verimli bir şekilde yönetebilir ve müşterilerinize daha hızlı hizmet sunabilirsiniz.

Marmara Mobile olarak, yenilikçi B2B sistemimizle birlikte sizlere bol satışlar ve başarılar dileriz. İşlerinizin daha da büyüyeceğine olan inancımızı paylaşıyor, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunmaktan memnuniyet duyuyoruz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.