Menü
TL | EUR
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Barkod: 6976924460357
Ürün Kodu: T31494

Apple iPhone 15 Pro Kılıf Magsafe Şarj Özellikli Casebang Body Frame Kapak

1.983,90 TL
Grup1
Casebang
Apple iPhone 15 Pro Kılıf Magsafe Şarj Özellikli Casebang Body Frame Kapak
1.983,90 TL
iPhone 15 Pro Kılıf Magsafe Şarj Özellikli Casebang Body Frame KapakKusursuz Koruma

Casebang Body Frame Kapak, şıklığınızı tamamlayan sade ve göz alıcı tasarımıyla, günlük darbelere karşı tam koruma sunar. Yüksek kaliteli malzemeden üretilen bu kılıf, cihazınızın çerçevesini mükemmel bir şekilde sararak, darbelere karşı maksimum koruma sağlar. Kenarları yükseltilmiş yapısı sayesinde düz yüzeylere konulduğunda ekranınızın ve kameranızın çizilmesini önler.


Magsafe Uyumluluğu

Magsafe teknolojisine tam uyumlu Casebang Body Frame, güçlü mıknatıslar sayesinde aksesuarlarınızla kusursuz bir uyum sağlar. Kolayca takıp çıkarabilme özelliği ile pratik kullanım sunarken, Magsafe şarj cihazınızla da tam uyum içindedir.


Kişiselleştirilebilir Tasarım

Casebang'in benzersiz ImagiSnap özelliği ile telefonunuzun arka kapaklarını birbirinden farklı tasarımlarla kişiselleştirebilirsiniz. Değiştirilebilir arka kapaklar sayesinde, stilinizi her an, her yerde sergileyebilirsiniz.


Ergonomik Kavrama

Elinizde rahatça tutabileceğiniz, kaymayı önleyici yüzeye sahip Body Frame, uzun süreli kullanımlarda dahi konfor sağlar. Cilt dostu malzemeleri sayesinde her dokunuşunuzda kaliteyi hissedersiniz, böylece telefonunuz elinizden kayıp düşme ihtimalini en aza indirir.
ConnectProf © tarafından yayınlanmıştır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.