Menü
TL | EUR
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
GKK
Barkod: 8680436675236
Ürün Kodu: T26397

Galaxy S23 Ultra Kılıf Standlı El Tutacaklı Zore Band Kapak

701,90 TL
GKK
Galaxy S23 Ultra Kılıf Standlı El Tutacaklı Zore Band Kapak
701,90 TL
Standlı El Tutacaklı Zore Band Kapak


Zore Band Kapak ile cihazınızı tamamen koruma altına almanın ayrıcalığını yaşayın! Bu kapak, cihazınızın her köşesini saran yapısıyla cihazınızı tam anlamıyla korur. Hiçbir kenarı açıkta kalmaz ve size full koruma sağlar. Mat görünümü ve ultra inceliği sayesinde ise cihazınızda bir kılıf olduğunu bile hatırlamazsınız.

Bu kapak sayesinde cihazınızı çiziklerden, kirden, darbe ve şoklardan tamamen koruyabilirsiniz. Ayrıca kılıfı çıkarmadan bütün slotlara erişebilir ve cihazınızı her zamankinden daha hızlı ve kolay kullanabilirsiniz. Kalem bölmesine kolay ve hızlıca ulaşarak, işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca stand olabilme özelliği sayesinde, farklı açılarda kullanım imkanı da sunar.

Bantlı el tutacağı sayesinde kolay tutuş sağlar ve cihazın elinizden düşmesini önler. Harika kalıp kesimi sayesinde cihazınıza tam uyum sağlar ve uzun ömürlüdür. Darbelere karşı maximum koruma sağlayan bu kapak, ayrıca kolayca takıp çıkartılabilir özelliğiyle de kullanım kolaylığı sağlar.

Zore Band Kapak, cihazınızın güvenliği için tasarlanmıştır. Siz de bu ürünle cihazınızı korumanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz!
ConnectProf © tarafından yayınlanmıştır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.